Зробити стартовою - Додати в закладки - RSS
Рус РУССКАЯ ВЕРСИЯ

 
 
  

Коментарі 

Володимир Цибулько: Литвин дружитиме з НУНC і БЮТ, а Цушко втече з України

01/10/2007 14:21  "Реальна політика"
 
Володимир Цибулько: Литвин дружитиме з НУНC і БЮТ, а Цушко втече з України  
Підрахунок голосів все ще триває, а політичні сили вже розповідають про свої плани на мабутнє. При цьому кожна з них сповнена оптимізму щодо своєї долі. Однак, справжній це оптимізм, чи "показушний"? Ми попросили Володимира Цибулька, відомого політолога, суспільно-політичного діяча, поділитися з нами своїми думками щодо перспектив коаліціади та долі окремих українських політиків.

Я думаю, що коаліціада не буде довгою. Сума голосів "Нашої України – Народної Самооборони", БЮТ і, очевидно, того самого Литвина дає досить стійку коаліцію. Мені здається, що коаліція БЮТ і Партії регіонів просто неможлива у природі, хоча, чим чорт не жартує в українській політиці. Але це було б дуже неприродне об’єднання, хоча воно і давало б аж конституційну більшість. Втім, очевидно, потрібно, щоб одну з цих політичних сил до такого об’єднання допекла якась третя політична сила. Але поки що такого не сталося, і я думаю, що "Наша Україна" не ризикне шантажувати Юлію Тимошенко, а Юлія Тимошенко не ризикне шантажувати "Нашу Україну". Для цієї стійкості потрібна третя опора, напевно - "Блок Литвина". Очевидно, що коаліція БЮТ і "Нашої України" не може включати комуністів... Тому Партія регіонів потрапляє у дуже цікавий системний прецедент: можна бути лідером перегонів, але не отримати влади. Хоча досі в Україні, як правило, лідери перегонів отримували свою частку влади. Тепер очевидно, що Регіонам треба буде витримати розумну паузу, щоб коаліція переможців вийшла на ревізію власного світогляду – така ревізія може відбутися після кадрового розподілу або вже після реалізації виборчих програм, тобто протягом року. Є ризик, що склад коаліції, яка тепер буде утворена, буде завізований протягом року. Це такі гіпотетичні небезпеки. В принципі, я думаю, що демократи разом з центристом Литвином виглядають як достатньо цивілізований політичний механізм для проведення радикальних реформ в Україні.

Що стосується Цушка, він розуміє, що за сумою його діянь і заяв йому все-таки доведеться відповідати перед судом. І, швидше за все, Цушко уже покинув територію України, очевидно, як і Рудьковський. Вони з’являться в Україні у випадку, якщо раптом Соцпартія набере хоча б 3,000001%. Але я думаю, такого не буде. Вони не залишаться в Україні. Не тому, що правоохоронні органи так швидко за них візьмуться, а тому, що місця в прагматичних сценаріях сьогодення їм не буде. В українську політику ці два персонажі навряд чи повернуться, я думаю, що їх обох чекає доля Медведчука.

Версія для друку


Інші матеріали рубрики

Повернутись нагору

Коментарів: 3

 

Читайте також:
  • Володимир Цибулько: Литвин сам розуміє, що його участь у будь-якій коаліції ...
  • Наливайченко може розраховувати на підтримку Литвина
  • Володимир Фесенко: У блоці Литвина припустилися помилки, не об’єднавши навк ...
  • Володимир Фесенко: Кабінет міністрів може у повному складі перейти "в тінь"
  • Володимир Фесенко: Проблеми будуть у будь-якої коаліції

  •  


    I410 

    2 жовтня 2007 року 11:42 

    Литвин потрібен демократичній коаліції і треба його до неї дуже гарно запросити. А щоб не вийшло як з Морозом, треба відразу запропонувати йому посаду Спікера. Він на цій посаді буде якраз тим містком, що поєднає непримиренні табори НУНС+БЮТ і Регіоналів завдяки своїй центристості. І не треба зволікати та скупитися. На карту поставлено все і треба йти ва-банк. В іншому випадку посаду спікера Литвину запропонують Регіони і наступить чергове де-жавю. Але на цей раз це буде фатально для Ющенка як президента і політика взагалі.

    Герміт 

    2 жовтня 2007 року 13:58 

    Не маю претензій до статті, але було б дуже дивно, якби СПУ набрала 3,000001%. Не тому що це більше 3%, а тому, що 0,000001% = 1/5 чоловіка :)

    Гость 

    30 листопада 2007 року 13:19 

    В одной из статей было сказано что Тимошенко пошла на "сделку" с Литвининым ради некоторых преференций и это касается брата Литвина. Если у Литвина в голове "сделки" а не принцип то гршь ему цена пусть идет хоть за БЮТ результаты их сделок сами скажут за себя.

    А что касается Цушко то у автора ГЛЮКИ.

    Цей день в історії  
    2 грудня 1998 року

    Арешт Лазаренка

    Цього дня український екс-прем'єра П.Лазаренка було заарештований у Швейцарії за звинуваченням у відмиванні викрадених бюджетних грошей


      Add to Google  

    Останні новини  


    Пробки на Яндекс.Картах

    Життя Насті Маловік в ваших руках!


    Загрузка...

     Архів  

    «    Жовтень 2007    »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    11
    12
    13
    14
    15
    16
    17
    18
    19
    20
    21
    22
    23
    24
    25
    26
    27
    28
    29
    30
    31
     
     
     

    Головний редактор: Андрій Костенко
    Ел.пошта редакції: rpolitics@gmail.com
    © 2006-2007 RPL.NET.UA "Реальна політика" 
    Передрук матерiалiв лише за умови (гіпер)посилання на www.rpl.net.ua