Вы тут
ЗДОРОВЬЕ И КРАСОТА 

Названо найбільш токсичні кімнатні рослини

Вам слід уникати цих трьох видів, які прижилися в наших квартирах – вони можуть бути дуже небезпечні, особливо для маленьких дітей.

Диффенбахія. Звичайне для нас тіньолюбні рослина приховує безліч таємниць. По-перше, диффенбахія – тропічний вигляд, який непогано виживає на сонці і до того ж є одним з найбільш отруйних рослин у світі. Пожувавши будь-яку частину цього листяні рослини, можна спровокувати сильний біль у роті та горлі, слинотеча, а в окремих випадках – сильний набряк горла, що може призвести до асфіксії.
Англійська тіс (тис ягідний) – вічнозелене дерево, поширене в лісах всієї Європи, яке часто використовують для прикраси інтер’єрів. Насправді це одне з найбільш смертельних дерев у світі. За винятком ягід, всі частини тиса високотоксичним, це швидкодіючий токсин, від якого немає ніякої протиотрути. Примітно, що в середні століття тіс використовувався травниками для того, щоб викликати аборти – що, на жаль, часто закінчувалося смертельним результатом для матері і дитини. Споживання тиса навіть у невеликих кількостях викликає проблеми з серцем, які призводять до смерті.
Олеандр може виглядати як привабливий квітучий чагарник, але не обманюйте себе! Олеандр є одним з найпопулярніших… отруйних садових рослин. Маленька дитина може отруїтися, з’ївши лише один лист рослини.

Ця отрута викликає кишкові симптоми, такі як блювота, діарея (іноді з кров’ю), надмірне слиновиділення, спазми і болі, а також порушення серцевого ритму, зниження кровообігу, тремор, судоми, кому та смерть. В Індії зареєстровано багато випадків, коли люди, що споживають насіння олеандра, здійснювали спроби самогубства.

 

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи