Вы тут
ЛАЙФХАКИ 

Меблі з дерева завжди в тренді

Є такі речі, без яких сучасній людині неможливо обійтися, до їх числа можна сміливо віднести й меблі. Причому з’явилися меблі чи не з появою самої людини, адже навіть не замислюючись про це, багато хто використовує прообраз табурета, наприклад, виїжджаючи на природу на пікнік і сідаючи на пеньку або поваленому дереві. Ну а оскільки тривале сидіння на пеньку доставляє мало задоволення, то людина змушена була створювати такі меблі, які б були зручними та комфортними. Сучасні меблі виготовляються із різних матеріалів для того, щоб були доступними всім верствам населення, але все ж, меблі, виготовлені з дерева — це найкращий вибір, хоча й не дешевий. Кожному й так зрозуміло, що меблі з дерева володіють одним із найголовніших показників — екологічністю, тому що виконуються з натуральної сировини.

Крім того, меблі з дерева практичні та довговічні, що теж важливо, володіють власною енергетикою, яка може надавати позитивний вплив на самопочуття людини. Купити дерев’яні меблі можна в будь-якому спеціалізованому магазині меблів, а також в інтернет магазинах. Одним із таких магазинів є магазин КЛен, який ви можете знайти за посиланням klen.ua/uk/mebli/ .
У каталозі магазина ви знайдете ліжка та тумбочки, столи (обідні та журнальні), стільці, лавки з секціями для зберігання речей, стінки для вітальні, шафи купе із дерева, комоди, меблі для спальні, вітальні, кухні та передпокою. Тут можна вибрати сходи або замовити їх, а також комплектуючі до сходів (ступені, балясини, стовпи, поручні). Так, наприклад, для виготовлення сходів і деталей до них застосовуються такі породи дерев, як бук, дуб, ясен. Володарі власних будинків можуть замовити сходи за власним дизайном, вибравши конструкцію будь-якої складності та замовити проект, що називається, «під ключ», тобто, від проектування до монтажу.
Для виготовлення сходів також можуть бути використані такі матеріали, як деревина, скло та метал, їх можна оформити різьбленням або іншими декоративними техніками, а також підвищити функціональність за рахунок додаткових огорож й освітлення. Стільниці, зроблені на замовлення в цьому магазині, можуть бути різних форм: круглі, квадратні, прямокутні, овальні і всіх можливих кольорів. Доставкою меблів займається транспортна компанія Нова Пошта, здійснюється доставка по всій Україні. Оплатити товар, куплений в магазині, можна через Приват24, за допомогою банківських карт, шляхом банківського переказу картками або післяплатою. На сайті інтернет магазину ви знайдете номери телефонів, зателефонувавши на які, зможете дізнатися всю цікаву для вас інформацію, а також адресу електронної пошти, куди ви можете написати своє повідомлення.

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи