Вы тут
ЗДОРОВЬЕ И КРАСОТА 

Чому потрібно їсти сир на вечерю07

Консультант-дієтолог Анна Івашкевич пояснює, чому їсти сир на вечерю — це хороша ідея. Цей кисломолочний продукт дійсно може допомогти вам схуднути.

— Сир — кисломолочний продукт, який традиційно їдять в Північній і Східній Європі. Сир отримують в результаті сквашування молока з подальшим видаленням сироватки.

Сир може бути жирним, напівжирним, нежирним, дієтичним. Він корисний тим, що містить чимало кальцію, фосфору, вітамінів групи В, а також повноцінний білок і легкозасвоюваний жир. При обробці молока в сир молочний білок стає більш доступним для розщеплення ферментами, що і дозволяє організму легко його засвоювати.

Також сир багатий різними корисними речовинами (холін, метіонін), які попереджають розвиток атеросклерозу. Цей кисломолочний продукт можна їсти при захворюваннях серцево-судинної системи, цукровому діабеті, ожирінні, остеопорозі. Крім того, його рекомендують вживати після перелому кісток.

Судити про якісний сирі можна за його складом. Краще вибирати продукт, у складі якого зазначено лише кілька інгредієнтів — молоко і закваска. Звертайте увагу на строк придатності: чим він менше, тим краще. Але зараз є сир, який запаковують за допомогою витіснення повітря. Це дозволяє збільшити термін придатності продукту без втрати якості. Варто пам’ятати: мова йде про чистий, без добавок сирі, а не сирному продукті.

Люди, які дотримуються певної дієти, охоче їдять сир — це збалансований продукт, багатий білком, що важливо при обмеження в харчуванні. Крім того, він дає ситість. Також з нього можна приготувати багато різних страв: зробити його солодким або солоним, приготувати сирники, запіканки і т. д. Це дозволяє урізноманітнити раціон при дієті.

Це цікаво:  Розвінчані популярні міфи про алкоголь
Є сир можна і увечері. Травна система витрачає менше енергії на його перетравлення і людина лягає спати не голодним, але і не з переповненим шлунком. В ході лабораторних експериментів вчені виявили: на перетравлення сиру виділяється менше шлункового соку, соляної кислоти і ферментів, ніж, наприклад, на перетравлення чистого молока.

Також був встановлений наступний факт: сир допомагає позбутися зайвих кілограмів — взаємодія кальцію з незамінними амінокислотами інтенсивно впливає на жировий обмін клітин і окислення жирів. Подібний процес характерний для всіх кисломолочних продуктів. Але у всьому потрібно знати міру — середнє споживання білка становить 0,86—0,95 г/кг маси тіла.

Це цікаво:  Що може бути ефективніше цибулі і часнику в боротьбі з застудою

Тобто дівчина, яка важить 55 кілограмів, може є 47 грамів білка в день (цей розрахунок показує споживання білка середньостатистичної дівчиною, без активної фізичного навантаження і хронічних хвороб). Але не забувайте і ось що: 10-15% білка з їжі не засвоюється, тобто дівчині потрібно споживати приблизно 50 грамів білка. У середній пачці сиру міститься приблизно 32 грами білка, а значить, 1,5—2 пачки — це і є добова норма білка без додаткових продуктів.

Якщо ви не любите сир, не треба його їсти через силу. Можна замінити його на інші кисломолочні продукти, наприклад сир (до речі, сир містить більше кальцію, ніж сир). Якщо ви відмовляєтеся від будь-яких молоковмісних продуктів, варто додати в раціон більше птиці, м’яса, яєць, риби і горіхів.

 

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи