Вы тут
ЗДОРОВЬЕ И КРАСОТА 

Цей знайомий усім овоч допоможе в боротьбі з меланомою

З’єднання, витягнуті з таких зелених овочів, як брокколі або білокачанна капуста, можуть послужити сильнодіючими ліками проти меланоми, злоякісної шкірної пухлини.

Випробування, проведені на лабораторних мишах, поки, що корисні речовини в листяних овочах в поєднанні з вітаміном селеном є більш безпечним і ефективним способом боротьби з раком, ніж медикаментозне лікування. На основі корисних витягів з брокколі і капусти фармакологи Пенсільванського університету / США / розробили ліки, яке здатне стримувати зростання пухлини на 50-60% при дуже низьких дозах.

Для дослідження використовувалися природні хімічні компоненти ізотіоціанати, що володіють антиракові властивості і знайдені в хрестоцвітних овочах. Однак активність цих речовин настільки низька, що для терапії знадобилися б дуже великі кількості з’єднань. Онкологи спробували замінити сірчані зв’язку в речовинах на селен, в результаті чого вийшов більш сильний препарат, який можна вводити внутрішньовенно в невеликих концентраціях. За словами одного з дослідників професора Гавіна Робертсона, у багатьох пацієнтів з раком зафіксований нестача селену, і, крім того, селен блокує дію білка Akt3 в ракових клітинах, пов’язаного з хворобою. В результаті досліджень було встановлено, що селен в поєднанні з компонентами з капусти значно скорочує виробництво шкідливих білків і знижує розвиток меланоми до 70%. Лікарі вважають, що відкриті ними склади можна буде також додавати в сонцезахисні лосьйони для запобігання шкірних пухлин

 

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи