Вы тут
ЗДОРОВЬЕ И КРАСОТА 

П’ять причин на користь того, щоб відмовитися від миття голови шампунем

Що трапиться з волоссям, якщо ми перестанемо їх мити шампунем: перетворяться вони в брудні, злиплі «патли» або збережуть свою красу? Канадська журналістка Дайан Пітерс поставила подібний експеримент і була задоволена його результатами.Вона називає п’ять причин на користь того, щоб відмовитися від миття голови шампунем.

Менше хімікатів

Дуже багато невимовні інгредієнти в наших шампунях і кондиціонерах викликають побоювання вчених. Деякі з них вважаються можливими канцерогенами або речовинами, що викликають гормональний дисбаланс. Наприклад, лаурилсульфат натрію який забезпечує шампунів характерну пінку, викликає роздратування шкіри і може бути причиною раку. А що містяться в шампунях консерванти парабени виявляються лікарями в пухлинах молочних залоз.

Менше води
Якщо ви не миєте своє волосся щодня, то тим самим скорочуєте споживання води.Це корисно не тільки для вашого гаманця, але і для природи. Крім того волосся піддаються меншому впливу води, що йде їм на користь. Адже тепла вода, що містить мінерали, змиває шматочки фарби з вашого волосся. Саме миття волосся відповідає за 80 відсотків всіх змін їх кольору!

Більше часу
Миття волосся, кондиціювання та стайлінг забирають дуже багато часу. Якщо ви миєте волосся рідше, у вас з’являється час для того, щоб зайнятися іншими корисними речами, наприклад, ранковою пробіжкою. А можна і просто подовше поспати.

Більше здоров’я
Дуже багато людей, які перестали мити волосся кожні день, переконалися в тому, що вони стали тільки здоровіше. Це пов’язано з тим, що сальні залози на голові після відмови від шампуню виробляють менше себума — специфічного секрету. В результаті, волосся починає сяяти і виглядати більш здоровими.

Дізнайтеся своє волосся
Експеримент канадської журналістки тривав два тижні, протягом яких вона взагалі не мила волосся, а використовувала лише гребінець і тальк. З одного боку шкіра на голові явно стала здоровішою, і Дайан куди краще дізналася потреби свого волосся.З іншого, вона все-таки переконалася, що два-три рази на тиждень їй обов’язково потрібно мити волосся, хоча б просто тому, що вона регулярно відвідує басейн.

 

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи