Вы тут
ЗДОРОВЬЕ И КРАСОТА 

Листя цього корисного плоду в 1000 разів сильніше вбивають ракові клітини

Так, це дійсно дивно! Медичні експерти виявили, що листя цього корисного плоду в 1000 разів сильніше вбивають ракові клітини, ніж звичайна хіміотерапія! Просто погляньте на статтю нижче, щоб дізнатися більше про це відкриття!

las-hojas-de-guanabana-son-1000-veces-mas-fuerte-para-matar-las-celulas-de-cancer-que-la-quimioterapia-090519602-696x364_result

Але по-перше, чи чули Ви коли-небудь про сметанне яблуко, також відомому як саусеп? Ось те, що вам потрібно знати! Саусеп — це екзотичний фрукт, який відомий своїм унікальним смаком і багато людей кажуть, що це щось середнє між полуницею і ананасом. Так, це дійсно смачно і супер корисно! Але крім того, що смачно, цей фрукт має дивовижні лікувальні властивості.

Експерти також кажуть, що кора, листя і корінь дерева саусеп були використані для лікування і профілактики різних проблем зі здоров’ям протягом сотні років. У цій статті ми привернули загальну увагу на листя дерева саусеп. Читайте далі!

Ефективний засіб проти раку
Думаю, що ви вже знаєте, що сметанне яблуко широко пропагується в якості альтернативного методу лікування раку. Проте, ніяких медичних доказів поки немає. Дослідники також стверджують, що наслідки листя сметанного яблука в боротьбі з раковими клітинами в тисячі разів кращі, ніж хіміотерапія.

Що ще краще, вони набагато дешевші, ніж популярне лікування раку, і краще за все є те, що він не має будь-яких побічних ефектів і ускладнень. Кажуть, що листя сметанного яблука дуже ефективне для профілактики і лікування легень, молочної залози і раку передміхурової залози.

Як зробити чай з листя саусепа
Це дуже просто! Ви просто повинні покришити 10 листків саусепа і залити їх трьома склянками води. Ввімкніть плиту, коли близько 2/3 води випарується і залишиться тільки 1/3. Дайте чаю охолонути і пийте його.

Користь для здоров’я
Лікування інфекції сечовивідних шляхів
По-перше, я хотів би сказати кілька слів про цей стан здоров’я. Інфекція сечовивідних шляхів (ІМП) є станом, який характеризується бактеріальною інфекцією уретри, сечового міхура, сечоводів і нирок. Таким чином, медичні експерти стверджують, що вживання чаю з сметанного яблука має потужні цілющі ефекти проти інфекцій сечових шляхів. Якщо ви схильні до цього захворювання, ви можете приймати цей чай на регулярній основі в якості превентивного заходу.

Чай з саусепа відмінно підходить для лікування подагри
Подагра — це стан, що характеризується запаленими і болючими суглобами, зокрема, суглоби ніг і рук. Застосування чаю з листя саусепа може допомогти полегшити цей стан. Це природний засіб від подагри працює як диво, тому що він допомагає в вимивання сечової кислоти з крові, яка є основною причиною цього захворювання.

Ефективний засіб проти ревматизму
Ревматизм є захворюванням, яке схоже на подагру і при якому людина, яка страждає від цього, відчуває хворобливість суглобів. І, ви також повинні знати, що м’язи також часто можуть бути порушені. Відмінний спосіб для лікування ревматизму без прийому нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП) — це саусеп. Сметанне яблуко, природний засіб, яке має дивовижні протизапальними властивостями. Це дуже просто — Ви просто повинні кип’ятити кілька частин листя сметанного яблука, попередньо розім’явши їх, щоб зробити компрес на уражених суглобах і м’язах. Застосування до двох разів на день.

Ідеально підходить при екземі
Експерти також кажуть, що ви можете використовувати ці потужні листя для лікування інших станів, таких як екзема. Кращою причиною для використання цього листя є те, що вони не мають будь-яких несприятливих побічних ефектів, на відміну від більшості стероїдів. Для боротьби з екземою, просто дотримуйтесь процедури, що описана вище. А тепер, ви просто повинні застосовувати компрес на ділянках тіла, які постраждали від екземи, щоб отримати всю користь з його протизапальних властивостей.

Допомагає поліпшити імунну систему
Якщо у вас нежить, кашель, грип, а також цілий ряд інших захворювань та інфекцій, то цього може бути служити причиною слабка імунна система. Тоді ви обов’язково повинні спробувати цей чай з листя саусепа, тому що це відмінний спосіб, щоб більш ефективно захистити організм від вторгнення мікробів. Цей напій також може допомогти, якщо ви вже страждаєте від хвороби.Він допоможе вашому організму набагато швидше оговтатися при хворобі.

 

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи