Вы тут
ЗДОРОВЬЕ И КРАСОТА 

Три способи вилікувати почервоніння очей від комп’ютера

Сучасне життя все більше пов’язане з комп’ютером Як наслідок, у людей починають хворіти і червоніти очі. Що робити в цій ситуації? Капати краплі? Або ж просто робити зарядку? Детальніше читайте у «Країні Здоров’я«.

Робота і перерви

Головною причиною почервоніння і втоми очей, на думку офтальмологів, є неправильно організований робочий день. Іншими словами, наші очі регулярно піддаються тривалому навантаженню і, як наслідок, виникає дискомфорт. Що ж робити? Для початку, привчіть себе до перерв. Пам’ятай: під час роботи за комп’ютером, треба виконувати прості вправи хоча б раз в 30 хвилин. Комплекс таких вправ дуже простий і підійде всім.

Отже, для того щоб очі відпочили, треба потерти сухі долоньки один об одну (щоб нагріти їх) і далі щільно накрити ними очі (попередньо їх закривши). Потримай руки в такому положенні 10-20 секунд і далі повтори вправу 5-7 разів.

Щоб зняти напругу з очного яблука також можна використовувати таку вправу. Виконувати її можна не встаючи з робочого місця. Отже, для початку переведи погляд у далечінь, наприклад, у вікно. Подивися на дерево, а потім — подивися на саме скло вікна. Чергуй погляди 10 разів.

Краплі для зняття почервоніння

Сучасні медики також радять людям, які багато працюють за комп’ютером регулярно забезпечувати зволоження очей. Зробити це можна за допомогою штучних сліз. Їх дозволено наносити навіть на контактні лінзи.

А ось лікувальні краплі, по типу Візину або Віаля постійно використовувати не можна. Дані препарати звужують судини очей, а саму першопричину почервоніння — ніяк не усувають. Іншими словами, вони просто забезпечують тимчасовий ефект.

Якщо ж червоніють не тільки очі, але і повіки, причому регулярно, тобто систематично, то краще за все забути про самолікування і судинозвужувальні краплі взагалі і звернутися до професійного офтальмолога. Можливо, тебе турбує кон’юнктивіту або блефарит. І тут вже може знадобитися спеціальний курс антибіотиків. Крім того, причиною почервоніння очей також може бути і банальна алергія. Щоб усунути цю проблему, і як наслідок червоність і сухість очей, медики можуть призначити промивання очей відварами трав або антигістамінні (лікувальні протиалергічні засоби).

Позбутися від червоних очей допоможе сон

Іноді причиною червоних і втомлених очей може бути банальний недосип. Зверни увагу: скільки ти спиш, як ти спиш, чи не відчуваєш тяжкості в очах після пробудження? Іншими словами, тобі потрібно проаналізувати свій графік сну і постаратися його змінити.

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи