Вы тут
ЗДОРОВЬЕ И КРАСОТА 

Постійно холодні ноги — це привід для занепокоєння

Як часто у вас мерзнуть ноги? Але не від холоду, а в шкарпетках і у взутті. Холодні ноги можуть бути симптомом різних захворювань. Ми детальніше вам про них розповімо.

Багато людей сьогодні все частіше відчувають, наскільки у них холодні ноги. Ноги, як правило, замерзають, коли холодно або ви не наділи шкарпетки. Що ж робити, якщо не можете їх зігріти і під теплою ковдрою? На що слід звернути увагу в таких випадках?
 

Погана циркуляція

Однією з найбільш поширених причин холодних ніг — це поганий кровообіг. Це означає, що кров не циркулює добре в кінцівки. Погана циркуляція може бути викликана відсутністю фізичної активності, а також малорухливим способом життя.
Погана циркуляція може також бути викликана згустками крові, що може призвести до інших проблем зі здоров’ям.

Проблеми зі щитовидною залозою
Іншою поширеною причиною холодних ніг, є проблеми зі щитовидною залозою.Найчастіше зустрічається у жінок, ніж у чоловіків. Різні захворювання щитовидної залози можуть призвести до холодних ніг і рук, втоми, випадання волосся і збільшення ваги. Обов’язково проконсультуйтеся з фахівцем.

Периферична невропатія
периферична невропатія може бути однією з основних причин холодних ніг. І в холоді симптоми можуть включати оніміння і поколювання або печіння в ногах.Периферична невропатія є ознакою пошкодження нерва, і зазвичай викликається такими захворюваннями, як діабет, вплив токсинів, інфекцій і дефіциту вітаміну.
Якщо ви підозрюєте периферичну невропатію, негайно повідомте свого лікаря.Очікування або затримки огляду фахівцем можуть привести до летального результату, і існує ймовірність пошкодження великої кількості нервів.

Холодні ноги також можуть бути викликані страхом і занепокоєнням. Але важливо, звернутися до лікаря в будь-якому випадку. Як ми вже пояснили, холодні ноги можуть бути лише одним із симптомів деяких захворювань.Очікування або затримки відвідування лікаря іноді можуть спричинити дуже сумні наслідки.

 

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи