Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

Наталя Могилевська вийшла в світ з новим чоловіком

а церемонію вручення премій Телетріумф 2016 , який в цьому році проходив в FREEDOM Event Hall , Наталя Могилевська прийшла з цілою командою підтримки. Крім підопічних з групи  REAL O , компанію співачці склав таємничий незнайомець. Пресі вдалося з’ясувати, що ним виявився Олег Воронович — музичний продюсер компанії TALANT Group .

Пара весь вечір провела разом, позуючи перед камерами і відповідаючи на питання журналістів. На фото видно, що Наталя і Олег тримаються за руки. А підпис під знімком говорить: «У нас з Воронович велика прем’єра пісні Завелася в Києві! Ми щасливі! # Могилевська # телетріумф2016 # язавелась #love #mogilevskaya «. Шанувальники поспішили привітати Могилевську зі змінами в особистому житті, але офіційної заяви про зміну статусу співачки ще не надходило.

Як виявилося, з Воронович Наталія знайома більше 10 років. У старому інтерв’ю для Story (2011 рік) вона говорила: «Олег часом мені ближче, ніж шкіра. І я його люблю так страшно, як, напевно, любити не можна — ні батьків, ні дітей, ні друзів — нікого. Людей, яких я люблю, мало: це мама, Олег, моя сестра. Ближче немає. І мені пощастило «.

 

 

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи