Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

Екс-холостяк Іраклі Макацарія повідомив приємну новину

Після фінального пост-шоу романтичного реаліті СТБ «Холостяк-6»  пройшло більше ніж півроку, але інтерес до екс-холостяку Іраклі Макацарія залишається колишнім.

Іраклі Макацарія, грузинський кінопродюсер, про який Україна дізналася завдяки його участі в реаліті-шоу «Холостяк», відкрив офіційні сторінки-паблік в мережах Facebook і Вконтакте.

За його словами, Україна стала для нього другою рідною країною після Грузії. Тут він в партнерстві з українським кінопродюсеркою, Ганною Паленчук, запланував кілька проектів. Йому важливо залишатися на зв’язку з людьми, які цікавляться його діяльністю.

Тому крім Instagram, де кількість передплатників вже підбирається до цифри 170 тисяч, тепер можна буде читати новини про Іраклі Макацарія в мережах Facebook (https://www.facebook.com/MakatsariaIrakli/) і Вконтакте.

Мій Фейсбук аккаунт переповнений, тому я вирішив відкрити паблік. А мережа Вконтакте — це цілий світ, від якого не можна стояти осторонь. Підписуйтесь на офіційні паблік і будьте в курсі новин. Їх скоро буде багато

зазначає екс-холостяк

 

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи