Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

Українська співачка вагітна двійнею

Катерина прибуває в декреті, але довго затримуватися не збирається.

Співачка Катерина Бужинська готується вдруге стати мамою.

«Я мріяла про народження дитини і завжди хотіла мати велику сім’ю. Місяць і рік народження не планувала, завжди хотіла, як і всі майбутні батьки, народити здорового малюка. Після проведення європейського благодійного туру» Українці в Європі «і міжнародного соціального проекту» Діти за мир у всьому світі «були заплановані гастролі в Америці. Але, на все воля Божа. Коли переді мною постав вибір присвятити себе материнству, виносити і народити здорову дитину або провести гастролі і ризикувати життям малюка, звичайно ж, я вибрала перший варіант. Діти — це подарунок від Бога, а гастролі у мене ще будуть і не тільки в Америці. Підготовка, репетиції, дорога, концерти займають багато сил, здоров’я і часу. Поки я хочу присвятити себе дітям, особливо в перші місяці після народження «, — поділилася зірка .

Народна артистка України зізналася, що перебуває в очікуванні двійні: «Я завжди мріяла про двійні або близнюків. Але, є мрії, здійснення яких залежить безпосередньо від тебе самого, а є ті, які непідвладні фізичним можливостям людини. Це подарунки долі. Моя мрія збулася , чекаємо двійню — королівську: хлопчика і девочк «.

Українська співачка вагітна двійнею

В даний момент Катерина прибуває в декреті, але довго затримуватися не збирається: «Загадувати не буду, з Оленою (старша дочка Катерини, 9 років) я успішно поєднувала і перебування з дитиною, і роботу. Як Бог дасть. Всю вагітність активно працювала, записувала пісні, одна з яких присвячена коханому чоловіку і незабаром буде презентована. Під час запису пісні діти брали активну участь, штовхалися то ручкою, то ніжкою, крутилися, але мені це лише додавало сил, окриленість і, як помітили в студії, навіть голос зазвучав інакше «.

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи