Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

Ані Лорак поділилася в мережі милим сімейним фото

Опальна співачка Ані Лорак разом з усією своєю маленькою сім’єю зараз перебуває в Укріаніне і прекрасно проводить час з чоловіком і донькою.

На фото щаслива Кароліна в бейсболці посміхається, дивлячись в камеру смартфона чоловіка, а 5-річна Софійка прикрасила себе шапочкою у вигляді подружки Мікі Мауса Міні Маус з червоним бантиком на маківці. Правда, персонажа, якого зображує Софійка дізналися не всі, дехто вважав, що це Чебурашка.

Чергове зворушливе сімейне Селфі чоловік Ані Лорак Мурат виклав в Інстаграм і викликав найрізноманітніші емоції своїх передплатників, шанувальників і супротивників Ані Лорак: «Яка класна шапка!», «Які чудові @ anilorak, @ muratnalca! Щастя вам величезного! Софія-чудо! ».

Передплатники, правда, дещо розійшлися в думках, на кого більше схожа Софійка, деякі вважають її копією тата, а хтось бачить в дівчинці більше маминих рис. По-хорошому, вона адже ще росте і буде змінюватися, але зараз Софійка щаслива і однаково схожа на обох батьків.

Поки Ані Лорак репетирує і виступає — у неї чи не кожен день концерти, Мурат проводить з дочкою дуже багато часу. Не завжди їх прогулянки можна побачити в соцмережах, але недавно щасливий тато все ж показав, як проводить час з Соником, як він ніжно називає малу.

Нагадаємо, Кароліна (Ані Лорак) заміжня за бізнесменом з Туреччини Муратом Налчаджиоглу з 2009 року. Заради коханої Мурат переїхав в Україну і до сих пір часто супроводжує її під час гастролей і виступів. І це якщо брати до уваги, що у нього в Києві свій бізнес — зовсім недавно Мурат відкрив новий ресторан.

Восени 2010 року стало відомо, що Ані Лорак вагітна і чекає дівчинку, яка і з’явилася на світ в призначений термін, 9 червня 2011 року. Софійка — перший і поки єдиний дитина для обох подружжя.

 

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи