Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

У такому вигляді Надію Матвєєву ще ніхто не бачив

Ведуча програм «Все буд е добро» і «Все буде смачно» прикрасила новорічний костюм, ніж підняла настрій своїм передплатникам в Інстаграме.

Надія Матвєєва завжди елегантна і акуратна, її образи дуже стримані. Але сьогодні вона вирішила всіх здивувати і сфотографувалася в костюмі пінгвіна. У більшості глядачів «Все буде добре» абсолютно не вкладається в голові перевтілення Надії в ростовую ляльку.

А ось, що вона про це думає: «Пора визначатися з новорічним костюмом! В дитинстві я постраждала від костюма Божої корівки: якийсь хлопчик показав на мене пальцем і сказав мамі:« Дивися, жук! «Я відмовилася йти до Діда Мороза зі віршиком, хіба мало що він скаже! Костюм пінгвіна здається виграшним: приховує недоліки фігури, теплий, і пінгвіни здаються людям милими)) що думаєте, брати ??? «.

Буквально за кілька годин стрічка коментарів під позитивним знімком телеведучої заповнилася вщерть. Передплатники оцінили вибір Матвєєвої гідно і відзначили, що ця жінка здатна кого завгодно змусити посміхатися. Фоловерів зійшлися на думці, що ні костюм прикрашає людину, а сама людина робить будь-який наряд невідпорним, як і в випадку з Надією Матвєєвої, адже вона реально створила образ досить-таки симпатичного пінгвіна.

У такому вигляді Надію Матвєєву ще ніхто не бачив

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи