Вы тут
МОДА И СТИЛЬ ШОУ-БИЗНЕС 

3 модні стрижки на середнє волосся 2017

Середнє волосся — це завжди маса можливостей. Цікаві стрижки і зачіски, популярні цього сезону. Цьому присвячений наш новий огляд. Всім власницям волосся середньої довжини присвячується. Дізнайтеся, які зачіски і стрижки будуть популярні в 2017 році. Упіймайте натхнення, отримайте заряд модного настрою.

Чому стрижки середньої довжини найбільш популярні? Вони практичні, жіночні і зручні. Золота середина, коли не занадто довго, і не дуже коротко. Фантазия дозволяє експериментувати з образом і зачісками.

Модні стрижки 2017 з середнім волоссям освіжають образ жінки. Вивчимо детальніше, які стрижки стали фаворитами 2017 року.

 Sedat igdedji,Седат Игдеджи

Традиційне каре

Універсальна модна стрижка 2017 у вигляді каре. Проста в устрої, універсальна стрижка. Підкуповує безліч варіантів стрижки з різною формою чубка. Окрім класичних і традиційних видів каре в моді 2017 креативних моделей.

Стрижка каре на середньому волоссі дозволяє експериментувати з укладкою волосся. Зверніть увагу на модне в 2017 році укладання з легенями, злегка недбалими хвилями на волоссі. Це відмінний повсякденний варіант для тих, хто не встиг ідеально випрямити локони. Или волосся ліниво «стирчить» після сну. Часу на укладання немає. Просто зробіть легкі хвилясті локони. Це модно.

Боб на середньому волоссі

Ефектний боб не здає своїх позицій і як і раніше займає лідируючі місця в топ-5 модних жіночих стрижок на середнє волосся сезону 2017. Стрижка боб ідеально підходить модницям з круглим лицем. Ця стрижка проста в укладанні і відході. 10-15 хвилин — це максимум, що доведеться витратити на укладання. А то і менше, пару хвилин.

Стрижка 2017 на середнє волосся — каскад

Навряд чи можна було б представити перелік стрижок на середнє волосся, модних в 2017 році, без традиційного каскаду. Одна з найпопулярніших стрижок 2017 року. Стрижа каскад прекрасно поєднується практично з будь-яким типом особи і текстурою волосся. Каскад може виглядати приголомшливо за рахунок цікавих варіантів фарбування, змішення декількох відтінків фарби і фарбування омбре.

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи