Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

Довгоочікуваний подарунок від Олександра Пономарьова набирає популярність

У мережі набирає популярність по-справжньому довгоочікуваний подарунок від улюбленого мільйонами українського співака Олександра Пономарьова — різдвяний хіт «Христос народився».

Про те, як народилася ідея написання колядки і чого ще очікувати, артист ексклюзивно розповів «Обозревателю».

«На мій превеликий жаль, пішла традиція написання колядок. Хоча це дійсно українська традиція — ніхто їх більше не писав. Я виявив це дуже просто — і прийшов в сильне замішання: в минулому році, якраз перед Новим роком в колі друзів хотіли послухати щось наше, українське, тепле, різдвяне … І не знайшли в достатньому обсязі », — поділився співак.

Він звернув увагу, що у європейців, американців різдвяних пісень дуже багато, їх можна слухати годинами, причому вони дуже люблять колядку, написану Леонтовичем ще 100 років тому.

«Звичайно, це чудово, що її любить весь світ, але пора відроджувати традицію, адже українці дуже люблять Різдво і дуже люблять співати», — зазначив Олександр Пономарьов.

«У мене в студії є лампадка, я її запалюю, молюся і приступаю до роботи. Перед тим, як йти, природно, її гашу. Цього разу написав колядку, почав гасити — не гасне. Сів, написав ще одну колядку. Знову спробував загасити лампадку — знову той же результат. В результаті у мене три колядки », — сміється автор.Он також розповів, як відбувався запис стала популярною колядки.

До речі, текст (лібретто) «Христоса» супроводжується симфонічним оркестром і хором. Пономарьов пояснює такий вибір тим, що це класика, яка. Як відомо, вічна. «Звичайно, я б хотів, щоб українці сім’ями, у великій компанії добрих друзів збиралися і співали мої колядки протягом багатьох десятиліть. Так, я продовжу роботу над циклом, думаю, слухачі високо оцінять таке творчість », — поділився з« Обозревателем »очікуваннями Олександр Пономарьов.

Подивитися по-домашньому теплий кліп на пісню «Христос народився» можете і ви:

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи