Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

Дружина В’ячеслава Узєлкова підкорила ніжним виглядом

Після довгих тижнів виснажливих тренувань і постійних дієт учасники шостого сезону шоу «Зважені та щасливі» домоглися бажаного і скинули зайву вагу. 29 грудня відбувся фінал проекту, під час якого схудлі учасники продемонстрували свої зміни і було названо ім’я переможця. Ним став 28-річний Аркадій Василишин.

Чоловік прийшов на проект з вагою 235 кілограмів, а за час шоу йому вдалося скинути 132 кілограми, що дорівнює 56,17% від його загальної ваги. Зараз Аркадій важить 103 кг.

Перемогу Аркадія прокоментувала ведуча проекту Яна Соломко. «Мої герої! Я вдячна вам за те, що своїми силою волі і працьовитістю доводите іншим, що все в цьому житті можливо! Найголовніше — тільки перемогти себе! »- Написала Яна під знімком з Аркадієм і ще однією учасницею проекту Оленою, яка стала переможницею домашнього схуднення. Її вага була 134 кг, а тепер вона важить всього лише 57 !.

До слова, для фіналу шоу його тренера, подружжя Марина і В’ячеслав Узєлкова, ретельно підготувалися. Пара порадувала глядачів виконанням танго, а після — неймовірним зовнішнім виглядом. Так, В’ячеслав з’явився на сцені в стильному костюмі, а Марина — в ніжному плаття в підлогу і елегантною укладанням.

 

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи