facebook
Ви тут
ШОУ БІЗНЕС 

Український продюсер викрив тактику Росії на “Євробаченні”

Ягольник висловився з приводу можливої участі в конкурсі Олександра Панайотова.

Український продюсер Олександр Ягольник розповів, яку тактику застосує Росія на музичному конкурсі “Євробачення-2017”, який пройде в Києві, передає Хроніка.інфо з посиланням на Обозреватель .

У бесіді з “Обозревателем” він зазначив, що це буде тактика “батога і пряника”.

“Судячи з того, що я спостерігаю останнім часом, російський шоу-бізнес чудово освоює тактику” і батогом, і пряником “. Кобзон, думаю, буде вести цю лінію і далі, а ліберальна частина російського суспільства і шоубізу буде шукати розради в українських коренях Панайотова, в словах підтримки тієї частини українського шоубізу, яка в роки війни не гребує виступати в Росії “, – заявив Ягольник – Росія прогнозовано почала розкручувати свого учасника. Здається, навіть Кобзон зрозумів, що на цьому можна попіаритися і у властивій російському політикуму манері (і тактиці) включився теж “.

При цьому він упевнений, що російський претендент Олександр Панайотов отримає максимальні бали від українців під час голосування.

” У будь-якому випадку, завдяки тому, що у всіх українських мобільних операторів російські господарі, якими б не були загальні підсумки голосування для Панайотова і як би він не виступив, 1-е місце українців російська учасник отримає пренепременно “, – констатував продюсер.

Ягольник припустив, що фінансування участі в конкурсі буде хорошим.

“Також я припускаю, що досвід минулого року зі значним фінансуванням підготовки російського учасника Євробачення, активізація і мобілізація” русского міра “в Європі і вливання в масштабні цілеспрямовані смс-потоки під час голосування продовжаться і в цьому році. І припускаю як ніколи велику делегацію російської преси на “Євробаченні” в Києві “, – поділився експерт.

Нагадаємо, уродженець Запоріжжя Олександр Панайотов, який посів друге місце в російському” Голосі “- кандидат номер один на поїздку на європейський музичний конкурс “Євробачення” в 2017 році. Джерело на Першому каналі, який відповідає в цьому році також за трансляцію Євробачення, повідомив, що кандидатуру 32-річного співака вже схвалили в дирекції музичного мовлення телеканалу.

Схожі записи

Не пропустіть:

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР