Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

Екс-Холостяк Іраклі і Олена Лесик більше не разом

Олена Лесик першої вирішила повідомити про розставання з екс-Холостяком. Вона написала в Інстаграме несамовитий пост, натякнувши, що втомилася проявляти ініціативу і тому запропонувала Іраклі розлучитися, передає Хроніка.інфо з посиланням на власкор.

Публіка мала заспокоїтися після того, як дізналася про розрив Лесик і Макацарія, але немає! На Іраклі обрушився шквал критики, мовляв, це він винен у тому, що «принцеса» Алена від нього пішла, і насправді не любив він нікого, а просто так вибрав її в фіналі Холостяка навмання.

Інші ж користувачі мережі впевнені були в тому, що відносини Олени та Іраклі спочатку — фікція, контракт, умова участі в шоу і так далі, в чому власне і переконалися, дізнавшись про те, що через рік після закінчення проекту їхні стосунки закінчилися.

Ось, як виправдався Іраклі: «Привіт, дорогі друзі! Думаю, після заяви Олени багато вже в курсі про закінчення наших відносин. Чесно кажучи, у мене не було бажання що-небудь писати про особисте життя в соцмережах, але я розумію, що глядачі проекту «Холостяк», які переживали і вболівали за нас, підтримували весь цей час, хочуть почути і мою позицію. Хоч я і не згоден з формулюванням поста Олени і тим настроєм, з яким вона описала нашу ситуацію, вважаю, що це її право і її вибір. Я хочу подякувати Олену за ті приємні моменти, що були в наших відносинах — і під час проекту, і після нього. Не шкодую ні про що і вважаю, що ця глава займе гідне місце в книзі мого життя. Бажаю Олені знайти в майбутньому своє щастя, багато добра, любові і кар’єрних досягнень. А вас, дорогі передплатники, глядачі проекту, доброзичливці і недоброзичливці, хочу щиро подякувати за ваші переживання, за підтримку, здорову критику і поради. Ви дійсно зробили мене сильнішим! Але не забувайте, що особисте життя і для публічних людей повинна залишатися особистої. Так що моя до вас прохання: не вторгатися в неї так грубо і не поливайте її негативом, особливо в бік Олени. Все, що відбувається в житті, — все тільки на краще. ».

 

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи