Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

Олю Полякову ледь не вбив власний кокошник

Популярна українська співачка Оля Полякова розповіла, як у неї загорівся кокошник.

У програмі Ранок з Україною (канал Україна), ведучими якого є Микола Матросов і Володимиром Остапчуком, українська артистка Оля Полякова розповіла про нещасний випадок, який з нею стався під час одного з концертів.

Полякова не соромиться говорити про казуси, які з нею траплялися. Виконавиця вирішила розповісти, як її ледь не вбив власний кокошник.

Кокошник зробив мене популярною. Але одного разу він зіграв зі мною злий жарт. Під час концерту на моєму кокошнику запалали свічки і «тіло» феєрверку. Все почало плавитися і капати прямо на мій одяг. Костюм почав горіти «, — розповіла Оля Полякова.

Зараз Полякова з посмішкою згадує про інцидент, що трапився, а тоді їй було не до сміху. Адже в результаті загоряння її сценічного головного убору, артистка отримала серйозні травми.

Мої помічниці тут же кинулися мене рятувати, гасити вогонь. Тоді я болю не відчувала, адже я артист і, в першу чергу, повинна думати про своїх шанувальників, про те, що я на сцені. І тільки після виступу я виявила на своїй шкірі опіки. Навіть шрами залишилися «, — зазначила співачка.

 

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи