Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

Брітні Спірс потрапила в тенета шахрая

Схоже, Брітні Спірс знову помилилася і закохалася в шахрая. Днями Брітні публічно зізналася в коханні своєму новому коханому іранському манекеннику-бодібілдеру Сему Асгарі навіть не підозрюючи, що хлопець паралельно крутить роман з іншою красунею.

Минулої суботи в Instagram дизайнерки Морган Осман з’явився пост, в якому дівчина попередила Брітні Спірс, що Сем Асгарі є шахраєм і просто використовує її. На підтвердження своїх слів Морган опублікувала знімок, на якому вона пристрасно цілується з Асгарі. Незабаром цей пост був видалений, але все ж ця історія отримала резонанс в Мережі.

Слід зазначити, що Моран Осман відома в своїх колах, як велика інтриганка, і багато шанувальників Брітні Спірс вважають, що дизайнер просто хоче посварити Брітні і Сема. Висловлюється думка, що знімок поцілунку Морган і Сема був зроблений задовго до того, як манекенник познайомився зі співачкою, але ніхто не знає, як на це відреагує Брітні Спірс, яка в своєму житті багато разів зустрічалася з обманом і зрадами чоловіків, в яких була закохана.

 

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи