Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

Шанувальники Світлани Лободи в захваті від фотографії співачки без макіяжу

Колишня солістка групи «ВІА Гра», українська артистка Світлана Лобода тепер виступає під псевдонімом Loboda. Зараз співачка відпочиває в Домініканській Республіці і ділиться зі своїми читачами свого Instagram пляжними знімками. Компанію Лободі склала її 5-річна дочка Євангеліна.

www.instagram.com/lobodaofficial


Лобода поділилася знімком, на якому з’явилася без макіяжу, і прокоментувала: «Як же я люблю на відпочинок не наносити на собі косметику» (Орфографія і пунктуація тут і далі-авторські. — Прим. ред.). Шанувальники оцінили образ і завалили співачку компліментами: «Обожнюю вас без косметики, вам так краще, як мені здається», «Без косметики набагато красивіше і молодше», «Без косметики супер», «Приголомшливо красива», «Як завжди красуня!»

www.instagram.com/lobodaofficial


Лобода активно відпочиває, проводячи практично кожен день разом з донькою біля океану. Співачка не припиняє працювати над своєю фігурою і ділиться фотографіями після виснажливих тренувань.

www.instagram.com/lobodaofficial

 


Нагадаємо, нещодавно артистка представила сольний кліп «Твої очі». Пісня вже стала хітом,а сама Лобода — однією з найбільш обговорюваних персон минулого року.

www.instagram.com/lobodaofficial

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи