Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

Дoчкa Вaлерiя Мeлaдзe здивyвaлa вибoрoм вeсiльнoго вбрaння

Старша дочка Валерія Меладзе — 25-річна Інга днями показала в якому вбранні відправилася два тижні тому під вінець. Вибір наряду здивував багатьох користувачів Мережі. Виявилося, що в ЗАГС дочка відомого співака прийшла не в традиційному плаття нареченої. Інга проявила оригінальність і віддала перевагу білим штанів і мереживної топу. Свій образ вона доповнила досить скромним букетом і довгою фатою.

Literally over the moon #weddingspam #vergladze

A post shared by Inga Meladze (@ingameladze) on

Наречений Інги — Нори Вергез не став експериментувати з образом і вибрав для одруження темний брючний костюм. До слова, на торжестві були присутні всього 16 осіб — тільки найближчі друзі та родичі нареченого і нареченої. Правда, тата Ігні — Валерія серед присутніх гостей не було. Він пропустив такий важливий день в житті своєї доньки через велику зайнятість.

Втім, погуляти на весіллі молодих у Меладзе все ж буде можливість. Інга з чоловіком планують зіграти ще одне весілля в жовтні цього року. Святкування цього разу планується пишним і з великою кількістю запрошених. Торжество пройде на батьківщині чоловіка Інги — в Марракеші.

До того, як пов’язати себе узами шлюбу дочка Валерія та її обранець кілька років зустрічалися. Незабаром після знайомства Інга познайомила коханого зі своїм суворим батьком, щоб отримати благословення. Валерій радо прийняв молоду людину в сім’ю. «Якщо хлопець — страшенний пройдисвіт, то, звичайно ж, я його зловлю і сам з ним поговорю, дівчатка цього навіть не знатимуть. Але Нори НЕ пройдисвіт. А вчити його, схоже, не треба, він тлумачний! »- Розповів він.

 

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи