Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

Дмитро Нагієв розповів про причини розриву з першою дружиною

Секс-символ і чоловік мрії Дмитро Нагієв намагається тримати в секреті своє особисте життя. Але нещодавно він відверто розповів про своїй першій дружині Алісою Шер і про причини їх розлучення.

instagram.com/nagiev.universal

 


Дмитро прокоментував, що йому приємно звання «альфа-самця»: «У моєму віці взагалі лестить, коли хоч як-то називають. „Самець“ — це дуже приємно, а коли є ще і приставка „альфа“… Це дає мені надію, що стрекозиные крила за моєю спиною зрідка ще можна розправити. Так сказати, труснути старовиною».

instagram.com/nagiev.universal

 


На питання журналіста що робити, якщо любов більше починає нагадувати звичку,Дмитро заявив, що цього допускати не можна. «Якщо почалося — рятуй, як можеш. Не вийшло — рятуйся, як можеш. Без любові все безглуздо. Звичка — це не почуття», — поділився Дмитро.

instagram.com/nagiev.universal


Але як уникнути почуття пересичення у відносинах, актор не знає, як би він того не хотів: «якби я знав, то, напевно, врятував би свій перший шлюб і сьогодні в моєму житті все було б інакше. Поки знайти відповідь на це питання мені не вдалося, але я в пошуку і, може бути,коли-небудь напишу серйозний трактат на цю тему».

Кирило з мамою Алісою Шер instagram.com/kirill_nagiev

Кирило з мамою Алісою Шер


Нагадаємо, Дмитро Нагієв був одружений на актрисі й письменниці Алісою Шер, з якою прожив у шлюбі 18 років. У 1989 році у них народився син Кирило.

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи