Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

Співачка Нюша показала перше спільне фото з майбутнім чоловіком

Нещодавно співачка Нюша зізналася, що прийняла пропозицію руки і серця від свого коханого. Майбутнім чоловіком зірки стане Ігор Сівов — генеральний радник президента Міжнародної федерації студентського спорту.

instagram.com


У День всіх закоханих Нюша опублікувала перше спільне фото з нареченим. На знімку видно лише силуети закоханих на тлі заходу, однак передплатники співачки все одно були в захваті. «Бажаю всім найщиріших почуттів, нехай любов керує вашим серцем», — підписала кадр зірка.


Прихильники привітали Нюшу зі святом та побажали їм з Ігорем щастя: «Зі святом тебе,Нюшенька! Бажаю вам з позитивом провести цей день», «Ви такі милі. Будьте щасливі! З днем святого Валентина», «Ну що ж) по‑перше З Днем Святого Валентина, по-друге любові,тепла, ласки)) щастя, щиро бажаю, це твій вибір, твої правила, люблю, цілую».


Раніше в одному з інтерв’ю Нюша розповіла, що зі своїм майбутнім чоловіком вони познайомилися давно. Раніше він працював в сфері шоу-бізнесу, але тепер його діяльність пов’язана виключно зі спортом. Нюша заявила, що вперше поруч з нею знаходиться справжній чоловік, з Ігорем вона як за кам’яною стіною.

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи