Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

Крістіна Орбакайте зізналася, що її донька Клава зростає копією Алли Пугачової

Співачка Крістіна Орбакайте і її чоловік, бізнесмен Михайло Земцов з’явилися на обкладинці лютневого номера журналу OK! Для цього у подружжя є не один привід — у цьому році Христина і Михайло відзначили 13 років з дня знайомства, а в березні їх дочка Клава відсвяткує перший ювілей — їй виповниться п’ять років.

Співачка Крістіна Орбакайте в інтерв’ю журналу розповіла, що її дочка Клавдія дуже схожа на свою знамениту бабусю Аллу Пугачову. До того ж у внучки Примадонни також багато талантів, і вона вже мітить у співачки.

instagram.com/orbakaite_k


«Вона Овен. Мама каже: „Це моя, моя крапля“. Моя крапелька — вона так її називає. „Я знаю, як з нею спілкуватися“, — часто повторює мама. Коли Клавдія приїжджає до неї на вихідні, вони проводять бесіди. Мама взагалі любить з усіма поговорити з Микитою, з Дені… У неї така манера: їй подобається поговорити з ними про життя, її цікавлять їх смаки, що вони дивляться, що слухають. І їм завжди є про що поміркувати», — розповіла Орбакайте.

Нагадаємо, новорічні канікули Крістіна Орбакайте разом з сім’єю провела в Майамі. Христина поділилася фотографією, на якій зображені її троє дітей. Компанію мамі в Майамі склали 18-річний Дені, чотирирічна Клава і 25-річний Микита Пресняков, який прилетів разом з нареченою Оленою Краснової. Христина прокоментувала знімок з дітьми: «Моя команда».

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи