Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

Молода мама Вікторія Дайнеко знялася оголеною у ванні

Вікторія Дайнеко виховує з чоловіком Дмитром Клейманом дочка. При цьому молода мама встигає не тільки займатися своєю кар’єрою , а й розбурхувати уяву передплатників в Instagram.

Так , нещодавно зірка поділилася вельми відвертим знімком , на якому вона зображена повністю голою у ванні. Пост Вікторія підписала так: «Я напевно буду єдиною , кому сподобалася нова серія 50ти відтінків. Періодично мене долало Почуття бабської заздрості , але це була єдина з негативних емоцій. Не уявляю масштабу сміливості Дакоти , це ж потрібно зважитися на таки відверті сцени , а потім ще з гордо піднятою головою вийти із залу після прем’єри. Для людини , який в роздягальні фітнес клубу ховається від усіх , коли перевдягається , це взагалі інша реальність ».

Я наверное буду единственной, кому понравилась новая серия 50ти оттенков. Переодически меня одолевало Чувство бабской зависти, но это была единственная из негативных эмоций. Не представляю масштаба смелости Дакоты, это же нужно решиться на такииие откровенные сцены а потом ещё с гордо поднятой головой выйти из зала после премьеры. Для человека, который в раздевалке фитнес клуба прячется от всех, когда переодевается , это вообще другая реальность.

A post shared by Victoria Daineko (@victoriadaineko) on

Втім , далеко не всі фоловерів Дайнеко оцінили її знімок: в коментарях почалися масштабні обговорення « П’ятдесятьом відтінків сірого», а аж ніяк не самої співачки.

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи