Вы тут
ЗДОРОВЬЕ И КРАСОТА 

5 причин, через які паморочиться голова і темніє в очах, коли ви різко встаєте

Чи бувало у вас таке, що ви різко встаєте з ліжка або з стільця і ​​відчуваєте запаморочення? У мене таке бувало не раз, і тепер я знаю, що з такими речами не жартують.

Причин такого стану може бути кілька. Ми і http://lafemmod.ru/ перерахуємо 5 найбільш поширених причин ортостатичноїгіпотензії (ОГ) — так науково називається запаморочення.

1. Зневоднення

1_resultЗапаморочення часто є результатом зневоднення. Зневоднення може бути викликано тим, що ви не п’єте достатню кількість води, як правило, стан зневоднення посилюється під час або після тренування.

Пам’ятайте, що в організмі чоловіка знаходиться 60% води, жінки — 55%. Це означає, що якщо ви важите в діапазоні 50-80 кг, вам необхідно пити не менше 2 літрів води в день. Якщо ваша вага становить 80-100 кг, то не менше 2,5-3 літрів води.

Якщо ігнорувати ці рекомендації, то може виникнути запаморочення.

2. При-їм лікарських препаратів

2_resultЯкщо ви приймаєте седативні препарати або препарати для підвищення / пониження кров’яного тиску, зверніть увагу на те, що вони можуть викликати запаморочення.

Якщо ви помітили зв’язок між прийомом нових препаратів і виникненням запаморочення, проконсультуйтеся з лікарем. Можливо, саме цей препарат вам не підходить, і лікар за можливості підбере для вас новий засіб.

3. Вік

3_resultВчені прийшли до висновку, що люди старше 60 років набагато частіше відчувають запаморочення.

Це пов’язано з тим, що з роками порушується робота вестибулярного апарату і пропріоцепторів (вони відповідають за стан і рух ніг).

Крім того, причиною запаморочення може бути артрит, глаукома, катаракта, діабетична ретинопатія.

4. Щитовидна залоза

4_resultМаленька залоза, розташована в області шиї, може викликати безліч проблем.

Якщо щитовидна залоза виробляє надмірну кількість тиреоїдного гормону, виникає гіпертиреоз. І навпаки, якщо гормон виробляється в недостатніх кількостях, виникає гіпотиреоз.

Запаморочення — одна з ознак, що у вас, можливо, є проблеми з щитовидною залозою.

Якщо крім запаморочення ви помітили, що у вас пригнічений настрій, апатія, підвищена випадання волосся, сильний апетит або його відсутність, зверніться до лікаря.

5. Знижений тиск

5_resultЗапаморочення виникає також і при низькому тиску. Цей стан називається гіпотонією. У деяких хворих тиск падає нижче 105/70. При цьому людина відчуває сильну слабкість, занепад сил, дзвін у вухах, головний біль і нудоту. Такий стан може призвести до непритомності.

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи