Вы тут
ШОУ-БИЗНЕС 

15-річна внучка Софії Ротару вразила своєю красою

Софія Євдокименко відвідала вечірку з нагоди прем’єри «Красуні і Чудовиська».

Українські зірки — дорослі і наймолодші — відвідали гала-прем’єру романтичного фентезі «Красуня і Чудовисько» в кінотеатрі «Оскар».

Першими в Україні ремейк анімаційного фільму 1991 «Красуня і Чудовисько» побачили дочка Ольги Фреймут Злата Мітчелл, Світлана і Софія Євдокименко, Єлизавета Юрушева з сином Даніелем, Олександр Скічко, Василиса Фролова, Анатолій Анатоліч з дружиною Юлією, Анна Добриднєва, Юлія Кавтарадзе, Тетяна Богдан, Надя Шаповал, Анна Завальська, глава Держкіно Пилип Іллєнко, Катя Гуменюк (Ассоль) та інші гості.

На відміну від недавніх фільмів «Аліса в країні чудес» (2010), «Малефісент» (2014 року) і «Попелюшка» (2015), цей фільм — ближчий до оригіналу ремейк анімаційного фільму 1991 року , з усіма музичними номерами, за винятком трьох пісень з бродвейської постановки. Також при підготовці до фільму було вирощено або придбано близько 1500 троянд, використано більш 8700 свічок (або 2,65 кілометра воску) в декораціях, а для створення жовтого бальної сукні Белль було витрачено понад 12000 годин роботи.

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи