Вы тут
ЗДОРОВЬЕ И КРАСОТА 

Дієтологи не рекомендують це популярне блюдо на сніданок

Багато хто вважає, що яєчня є тим білком, який корисний для здоров’я людини.

Однак закордонні дієтологи пропонують утримуватися від вживання цієї страви на сніданок, пише Хроніка.інфо з посиланням на healthinfo.

Вчені заявили про шкоду такого популярного страви, як яєчня з ковбасою або беконом вранці. На їхню думку, регулярне його вживання пов’язане з високим ризиком появи зайвих кілограмів, а також серйозних проблем в роботі організму.

Шведські дослідники з Каролінського інституту в Стокгольмі виступили з висновком про те, що навіть незначна кількість смаженого м’яса за умови щоденного споживання помітно підвищує ймовірність розвитку раку підшлункової залози.

«50 грамів смаженого червоного м’яса, що з’їдаються щодня, підвищують ризик розвитку раку підшлункової залози на 19%. 100 грамів такого блюда (приблизно стільки важать два традиційних шматочки бекону до яєчні) збільшують такий ризик вже на 40% », — поділилися своєю знахідкою лікарі.

Одночасно науковці з медичного центру при Гарвардському університеті дослідили зв’язок між регулярним вживанням смаженої бекону і ризиком інсульту у людини.

Вчені вели спостереження за тим, як їдять американці, і зробили висновок, що ними споживається надмірно високу кількість смаженого м’яса і бекону. При цьому фахівці підрахували, що 360 грамів смаженого м’яса (бекону), що поглинаються щодня, підвищують ризик розвитку інсульту у чоловіків на 28%, а у жінок — на 19% в порівнянні з тими, хто кожен день з’їдає 90 грамів і менше.

Тим, для кого важливо снідати білком, медики рекомендують вживати варені курячі яйця або курячу грудку, не вдаючись до традиційної яєчні з беконом або ковбасою.

 

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи