Вы тут
ЗДОРОВЬЕ И КРАСОТА 

6 явних ознак того, що ваша печінка не в порядку і треба терміново лікуватися

Печінка — найважливіший орган людського організму, які переробляє токсини в відходи, що виходять з організму через сечу або фекалії. З огляду на той факт, як багато токсинів вражають організм людини 21-го століття, можна сміливо констатувати, що робота цього органу зросла в кілька разів. При сильних навантаженнях, з плином часу печінка може стати млявою і »пригніченою».

Це може бути серйозною причиною погіршення здоров’я всього організму.

 Знак 1 — Незрозуміле збільшення ваги тіла.

Схильність організму накопичувати токсини в жирових клітинах негайно призведе до збільшення ваги.

Як відомо, печінка також відповідає і за метаболізм жирів. Коли робота цього органу сповільнюється, жири просто-напросто циркулюють з кишечника назад.

Знак 2 — Алергія.

Нормально функціонуюча печінку створює антитіла, які борються з алергенами. Коли вона стає млявою, тіло починає накопичувати алергени. Мозок, відповідно, реагує на весь цей процес, і починає виробництво зайвого гістаміну. Ця речовина поступово накопичується в організмі, що приводь до алергії, свербіння і головного болю.

Знак 3 — хронічна втома

Команда доктора Едварда стверджує, що хронічна втома — найпоширеніший симптом інтоксикації печінки. Токсини порушують метаболізм м’язів, і людина починає відчувати сильний біль і фізичну втому.

З плином часу хронічна втома може поступитися примхливості, депресії і спалахів гніву.

Знак 4 — підвищена пітливість / неприємний запах тіла

Печінка — щось на зразок комп’ютера: коли вона перевантажується, починає »гальмувати» і нагріватися. Це досить-таки масивний орган, який може з легкістю передати свою температуру всьому тілу. Отже, цей факт стане причиною зайвого потовиділення.

Знак 5 — Прищі!

Всі ці огидні токсини, які накопичуються в печінці, викликають гормональний дисбаланс. Цей дисбаланс, в свою чергу, призводить до проблем шкіри, таким як акне (прищі). Ніяка зовнішня чистка не допоможе позбутися від тих прищів, які викликані хворою печінкою.

Знак 6 — поганий запах з рота.

У Вас, напевно, дивне відчуття: Ви кілька разів на день чистите зуби, але поганий запах з рота не пропадає? За словами доктора Френка Ліпмана, всьому виною — погане функціонування печінки.

Якщо Ви виявили у себе один або декілька з перерахованих симптомів, негайно проконсультуйтеся з фахівцем, щоб з’ясувати причину Ваших проблем. Пам’ятайте: печінка — це орган, який відповідає за роботу всього організму!

РЕКОМЕНДУЕМ

Похожие записи